Artixen.net jako partner CyberSEC 2024

CyberSEC 2024 - Artixen.net
Opublikowano: 25.06.2024 < Powrót do wpisów Ocena artykułu: Kategoria: Newsy

Braliśmy udział w tegorocznej edycji konferencji CYBERSEC 2024, która miała miejsce w Krakowie. Jako jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce.

Podczas konferencji, Artixen.net miała swoje stoisko, gdzie prezentowaliśmy naszą ofertę dla firm zrzeszonych w ramach Klastra Cyberbezpieczeńswtwa “Cyber Made in Poland”. Była to również okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Jednocześnie nasz CEO Paweł Kabata wraz z Anną Nikiel reprezentującą firmę AiLead prowadzili prelekcję pod tytułem “DLACZEGO INFORMATYCY NIE POTRAFIĄ SPRZEDAWAĆ WŁASNEJ “GENIALNOŚCI”: STRATEGIA CYFROWA DLA FIRM Z BRANŻY CYBERBEZPIECZEŃSTWA” . Skupiliśmy się na przedstawieniu naszych doświadczeń i perspektyw w kontekście rosnącej roli technologii cyfrowych w kontekście strategii marketingowej. Nasza prezentacja była skierowana na omówienie na czym się skupić oraz co wziąć pod uwagę kreując markę/firmę działającą z produktem cyfrowym.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony CYBERSEC, aby dowiedzieć się więcej o wydarzeniu oraz jego programie, który obejmował szeroki zakres tematów od zagrożeń cybernetycznych po zagadnienia w zakresie obrony w cyberprzestrzeni.

Brak komentarzy

Bądź na biężąco, dołącz do nas

Zapisz się na Newsletter!

Czy chcesz być na  bieżąco z  nowinkami branżowymi i  otrzymywać od  Artixen.net  powiadomienia o  najnowszych wpisach na  blogu oraz  aktualnościach za  pośrednictwem wiadomości mailowych?

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji, dotyczących sposobu przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Polityka Prywatności Zrozumiałem/am