Bierzemy udział w konferencji 3S1O 2024 w Gdańsku

3S1O - Artixen.net
Opublikowano: 04.06.2024 < Powrót do wpisów Ocena artykułu: Kategoria: Newsy

Artixen.net miała przyjemność uczestniczyć w konferencji 3S1O (Three Seas One Opportunity), która odbyła się w Gdańsku w dniach 4-5 czerwca 2024 roku. Jest to wydarzenie mające na celu dyskusję na temat roli współpracy regionalnej w zwiększaniu bezpieczeństwa i realizacji strategicznych interesów państw regionu Trójmorza. W trakcie konferencji poruszono tematy związane z nowymi kierunkami rozwoju transportu, ekonomii oraz bezpieczeństwa w obliczu dynamicznych zmian na międzynarodowej arenie politycznej.

Podczas konferencji zespół Artixen.net wziął udział w panelach dyskusyjnych oraz warsztatach, które skupiały się na wyzwaniach bezpieczeństwa militarne, energetycznego i ekonomicznego. Udział w tak prestiżowym wydarzeniu stanowił dla naszej firmy doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i poszerzenia wiedzy na temat najnowszych trendów w regionie.

3S1O oferuje platformę dla przedstawicieli świata akademickiego, polityki i wojska, a także niezależnych ekspertów z krajów Inicjatywy Trójmorza, co sprzyja wymianie poglądów, która może przyczynić się do tworzenia nowych obszarów i kierunków rozwoju współpracy między krajami Europy Środkowej i Wschodniej​.

Dziękujemy organizatorom za stworzenie miejsca, gdzie mogliśmy wspólnie szukać odpowiedzi na najważniejsze regionalne wyzwania.

Brak komentarzy

Bądź na biężąco, dołącz do nas

Zapisz się na Newsletter!

Czy chcesz być na  bieżąco z  nowinkami branżowymi i  otrzymywać od  Artixen.net  powiadomienia o  najnowszych wpisach na  blogu oraz  aktualnościach za  pośrednictwem wiadomości mailowych?

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji, dotyczących sposobu przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Polityka Prywatności Zrozumiałem/am