Artixen.net na konferencji SEMKRK #9 BIG

semkrk dziewiąta edycja

Już 30 maja br. w Starej Zajezdni Kraków by De Silva odbędzie się dziewiąta edycja konferencji SEMKRK.

Jest to spotkanie adresowane przede wszystkim dla właścicieli biznesów, działów marketingu, agencji i specjalistów od marketingu w wyszukiwarkach internetowych, a także osób prowadzących sklepy sieciowe lub związanych z rynkiem e-commerce. To świetna okazja, żeby w przyjaznej i luźnej atmosferze wymienić się doświadczeniami i wiedzą, swobodnie dyskutując na tematy branżowe z czołowymi specjalistami i przedstawicielami największych krajowych przedsiębiorstw SEM.

Na miejscu pojawi się 12 prelegentów z Polski i krajów Europy zachodniej, w skład których wchodzą: Łukasz Chwiszczuk z MediaGroup, Karol Dziedzic z Socjomanii, Cezary Glijer z K2 Media, Sebastian Gniecki z Polska Press, Tomasz Sobiesiak z Minus Jeden, Paweł Gontarek z Fabryki Marketingu i SEO Zgred, Dixon Jones z Majestic, Anna Łowiczowska z FreshMail, Sam Marsden z DeepCrawl, Robert Niechciał z Niechcial.io, Artur Pajkert z Hekko, Agata Pilacińska-Jakubowska z Google oraz Damian Sałkowski z Senuto.

Nas również nie może tam zabraknąć, dlatego już wkrótce możecie liczyć na ciekawą relację z tego wydarzenia na naszym blogu.