poszukujemy programisty php

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Programisty PHP, która będzie odpowiedzialna za wdrożenia dedykowanych rozwiązań dla naszych klientów.

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Bohaterów Modlina 48/24.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Interesującą pracę w stabilnej firmie,
  • Kontakt z zaawansowanymi technologiami webowymi,
  • Sympatyczną atmosferę pracy w młodym zespole,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia dzięki tworzeniu oprogramowania rozwiązującego realne problemy biznesowe,
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobrej znajomości języka PHP – w tym praktyczna znajomość framework-a Laravel,
  • Znajomość baz danych MySQL, PostgreSQL,
  • Znajomość HTML5, CSS3, JavaScript,
  • Doświadczenie z systemem kontroli wersji GIT,
  • Umiejętność samodzielnego zarządzania czasem i samodzielność w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań, zdolności analityczne,
  • Minimum dwu letnie doświadczenie jako programista PHP,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca samodzielne korzystanie z anglojęzycznej dokumentacji i materiałów szkoleniowych,
  • Precyzja i przywiązanie do detali, solidność, terminowość.

Zadania:

  • Znajomość nowoczesnych frameworków front-endowych (AngularJS),
  • Doświadczenie z systemami tj. Trello, Slack,
  • Doświadczenie lub znajomość metodyki Scrum,
  • Praca na stanowisku programisty PHP (full stack).

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz informacje na temat zrealizowanych projektów (również w koorperacji).

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji (Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Dz. Ust. Nr 133 poz. 833 z dnia 29.08.1997).