Specjalista ds. SEO

Dynamiczny rozwój naszej agencji składnia nas do zatrudnienia osoby na stanowisko specjalisty do spraw pozycjonowania! Jeżeli wujek Google nie ma przed Tobą tajemnic, a strony internetowe rozbijasz na części pierwsze (optymalizacja) to szukamy właśnie Ciebie!

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Bohaterów Modlina 48/23.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, lub B2B,
  • Interesującą pracę w stabilnej firmie,
  • Praca nad ciekawymi projektami,
  • Pracę w otoczeniu zdolnych, kreatywnych ludzi w przyjaznej i swobodnej atmosferze,
  • Rozwój zawodowy.

Nasze wymagania:

  • Minimum dwu letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty SEO,
  • Skrupulatność, rzetelność, terminowość,
  • Dyscyplina redakcyjna, doskonała znajomość interpunkcji i ortografii,
  • Znajomość narzędzi tj.: Google AdWords, Google Analytics, Google Search Console, Majestic SEO; Ahrefs,
  • Znajomość CMS tj. Wordpress, Joomla!, PrestaShop, etc.
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość HTML/CSS,
  • Kreatywność i zaangażowanie,
  • Mile widziane certyfikaty i potwierdzenie odbytych szkoleń.

Zadania:

  • Tworzenie, redagowanie i dystrybuowanie treści do zdefiniowanych grup docelowych zgodnie ze standardami SEO (white hat),
  • Optymalizacja stron www, analiza działań i rekomendowanie zmian,
  • Przeprowadzanie audytu stron internetowych,
  • Badanie i analiza słów kluczowych,
  • Redakcja artykułów zapleczowych na strony internetowe (artykuły poradnikowe, informacyjne, promocyjne),
  • Nadzór nad aktywnościami WOMM,
  • Przygotowywanie raportów, list zmian, współpraca z zespołem wdrożeniowym.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji (Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Dz. Ust. Nr 133 poz. 833 z dnia 29.08.1997).