Przedstawiciel handlowy

Dynamiczny rozwój naszej agencji składnia nas do zatrudnienia osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego. Jeżeli nawiązywanie nowych kontaktów nie stanowi dla Ciebie bariery, to jest to praca dla Ciebie!

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Bohaterów Modlina 48/24.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, lub B2B,
  • Interesującą pracę w stabilnej firmie,
  • Kontakt z ciekawymi projektami
  • Pracę w otoczeniu zdolnych, kreatywnych ludzi w przyjaznej i swobodnej atmosferze,
  • Rozwój zawodowy,
  • System prowizyjny za realizowane cele.

Nasze wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie jako handlowiec,
  • Mile widziana znajomość rynku IT z nastawieniem na tworzenie oprogramowania,
  • Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywania relacji międzyludzkich,
  • Skrupulatność, rzetelność, terminowość, nastawienie na realizację celów,
  • Swoboda wypowiedzi, dobra dykcja, umiejętność pracy pod presją czasu oraz opanowanie,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Zadania:

  • Obsługa telefoniczna, mailowa oraz korespondencyjna nowych klientów,
  • Przyjmowanie zgłoszeń od klientów oraz nadzór nad ich realizacją,
  • Przekazywanie zgłoszeń do właściwych działów,
  • Budowanie relacji z nowymi Klientami i dbanie o wizerunek firmy,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Przygotowywanie ofert handlowych.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz informacje na temat zrealizowanych projektów (również w koorperacji).

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji (Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Dz. Ust. Nr 133 poz. 833 z dnia 29.08.1997).