copywriter

Dynamiczny rozwój naszej agencji składnia nas do zatrudnienia osoby na stanowisko copywriter! Jeżeli masz burzę pomysłów w głowie, rozbrajasz słowem i wykrywasz błędy z prędkością światła to szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy:

  • Pracę od "zaraz"
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, lub B2B
  • Interesującą pracę w stabilnej firmie
  • Kontakt z ciekawymi projektami
  • Pracę w otoczeniu zdolnych, kreatywnych ludzi w przyjaznej i swobodnej atmosferze
  • Rozwój zawodowy

Wymagania:

  • Burzy pomysłów w głowię
  • Kreatywność i zaangażowanie
  • Wyobraźnia biznesowa i umiejętność myślenia potrzebami Klientów
  • Umiejętność stosowania języka korzyści
  • Skrupulatność, rzetelność, terminowość
  • Dyscyplina redakcyjna, doskonała znajomość interpunkcji i ortografii

Zadania:

  • Redakcja tekstów na strony internetowe w oparciu o zasady i narzędzia profesjonalnego Copywritingu oraz White Hat SEO (optymalizacja treści pod kątem pozycjonowania)
  • Redakcja artykułów zapleczowych na strony internetowe (artykuły poradnikowe, informacyjne, promocyjne)
  • Redakcja treści i haseł reklamowych
  • Prowadzenie kampanii Social Media

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie portfolio zawierającego najciekawsze prace , CV oraz dane kontaktowe. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji (Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Dz. Ust. Nr 133 poz. 833 z dnia 29.08.1997).