Grafik

Agencja Interaktywna Artixen.net szuka osoby przepełnionej kreatywnością do szpiku kości! Jeżeli sypiesz pomysłami z rękawa, nie masz problemu z komiksową kreską, poruszasz się po Photoshopie i Illustratorze z zamkniętymi oczami a dodatkowo poczucie humoru Cię nie opuszcza to szukamy właśnie Ciebie! Aplikuj już dziś!

Oferujemy:

  • Pracę "od zaraz"
  • Interesującą pracę w stabilnej firmie
  • Pracę w otoczeniu zdolnych, kreatywnych ludzi
  • Rozwój zawodowy
  • Miłą i swobodną atmosferę, bez "korpo" naleciałości
  • Możliwość rozwoju i pracy nad ciekawymi projektami
  • Elastyczne formy zatrudnienia

Wymagania:

  • Burza pomysłów w głowię
  • Kreatywność i zaangażowanie
  • Wyobraźnia biznesowa i umiejętność myślenia potrzebami Klientów
  • Doskonała znajomość Adobe Photoshop i Illustrator
  • Skrupulatność, rzetelność, terminowość
  • Umiejętności projektowania/rysowania serwisów www dostosowanych do RWD poparte portfolio
  • Umiejętności tworzenia ikon i rysunków "od zera"
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i na kilku projektach równocześnie
  • Znajomość najnowszych trendów graficznych w projektowaniu stron www i umiejętność projektowania w wielu stylach

Zadania:

  • Tworzenie projektów landingów RWD do kampanii promocyjnych
  • Tworzenie projektów serwisów www - RWD
  • Tworzenie grafik statycznych
  • Wykonywanie zdjęć do postów na kanały social
  • Monitorowanie rynku w poszukiwaniu nowości w projektowaniu stron www i kreacji.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie portfolio zawierającego najciekawsze prace , CV oraz dane kontaktowe. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji (Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Dz. Ust. Nr 133 poz. 833 z dnia 29.08.1997).