front end developer

Poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Front End Developera. Osoba, którą szukamy będzie odpowiedzialna za tworzenie aplikacji internetowych oraz będzie zaangażowana w bieżącą obsługę i serwis istniejących wdrożeń (kodowanie HTML/PHP/CSS, wdrażanie i obsługę systemów CMS).

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Bohaterów Modlina 48/23 (Budynek CECH-u)

Oferujemy:

  • Pracę "od zaraz"
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, lub B2B
  • Interesującą pracę w stabilnej firmie
  • Kontakt z zaawansowanymi technologiami webowymi
  • Sympatyczną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Rozwój zawodowy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS
  • Roczne doświadczenie w tworzeniu portali internetowych, aplikacji webowych
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych
  • Znajomość CSS3 (Bootstrap, LESS, responsive design)
  • Znajomość PHP, Javascript oraz mySQL

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i tworzenie dedykowanego oprogramowania (front-end)
  • Tworzenie szablonów na podstawie projektów graficznych
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika
  • Diagnostyka błędów

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie portfolio zawierającego najciekawsze prace , CV oraz dane kontaktowe. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji (Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Dz. Ust. Nr 133 poz. 833 z dnia 29.08.1997).