Best Western Hotel Podklasztorze

Wyzwanie

Hotel Podklasztorze to hotel należący do międzynarodowej sieci hoteli Best Western, położony wśród pozwalającego zanurzyć się w średniowiecznych klimatach kompleksu XII-wiecznych budynków opactwa Cystersów w dolinie Pilicy. Dyrekcja hotelu zgłosiła się do naszej agencji z zadaniem odświeżenia wizerunku w sieci, czego efektem jest nowoczesna witryna z oryginalną szatą wizualną, przedstawiająca bogatą ofertę hotelową, obejmującą szereg atrakcji dla wielbicieli historii i nie tylko.

Hotel Podklasztorze Wyzwanie

Hotel Podklasztorze Koncepcja

Koncepcja

Zespół projektowy musiał zmierzyć się z niełatwym zadaniem stworzenia intuicyjnego projektu, który w równym stopniu będzie przedstawiał szeroką ofertę hotelową, jak również umożliwił szybką rezerwację pokoi. Projekt cechuje również barwna paleta identyfikacji graficznych, które powstały by podkreślić historyczny charakter obiektu.

Technologia

Wdrożenie witryny zostało przygotowane w oparciu o otwarty system CMS WordPress, który idealnie sprawdza się w administracji. Dodatkowo cały projekt został skonfigurowany z zewnętrznym systemem rezerwacji Best Western dla zachowania maksymalnej wydajności względem UX. Strona została również dostosowana do wyświetlania na rozdzielczości ekranu dowolnych urządzeń.

Hotel Podklasztorze Technologia