BestWestern Trybunalski

Hotel Best Western

O projekcie

Położony w samym centrum Polski hotel Best Western Hotel Trybunalski zgłosił się do naszej agencji ze zleceniem zaprojektowania i wdrożenia nowoczesnej strony internetowej. Głównym zadaniem było stworzenie w pełni funkcjonalnej strony z czytelnie wyeksponowaną bogatą ofertą hotelu.

Koncepcja

Nasz dział graficzny postawił na unikalną i indywidualną kreację graficzną dzięki której mogliśmy wprowadzić interaktywne elementy, które idealnie podkreślają charakter hotelu. Szeroka oferta hotelowa została przedstawiona w formie kafelkowej, a całość projektu opiera się na podziale na podstrony. Dodatkowym atutem jest „pływający” za użytkownikiem moduł rezerwacji online, który umożliwia rezerwacje pobytu z każdego miejsca na stronie.

Technologia

Projekt witryny został przygotowany w oparciu o przygotowaną dokumentację techniczną. Do budowy użyliśmy otwartego systemu CMS, który umożliwia administrację z poziomu przeglądarki. Całość powstała w oparciu o technologię RWD - Responsiwe Web Design dzięki czemu będzie prawidłowo wyświetlać się na wszystkich urządzeniach mobilnych. Projekt został przygotowany w dwóch wersjach językowych.