BestWestern Trybunalski

Wyzwanie

Hotel Trybunalski to hotel należący do międzynarodowej sieci hoteli Best Western z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim. Dyrekcja hotelu zgłosiła się do naszej agencji z zadaniem odświeżenia wizerunku w sieci, czego efektem jest nowoczesna witryna przedstawiająca szeroką ofertę hotelową wraz z dodatkowymi atrakcjami.

BestWestern Trybunalski Wyzwanie

BestWestern Trybunalski Koncepcja

Koncepcja

Kluczowym zadaniem naszego zespołu projektowego było przedstawienie bogatej oferty hotelowej w połączeniu z możliwością swobodnej rezerwacji pokoi w różnym standardzie wraz z posiłkiem w restauracji i udogodnieniami pokroju kręgielni Avocado Bowling Club, bezpłatnego parkingu i szybkiego transferu z lotniska w Warszawie. Postawiliśmy na wprowadzenie interaktywnych elementów, które dodają uroku finalnej kreacji wizualnej.

Technologia

Wdrożenie witryny zostało przygotowane w oparciu o otwarty system CMS Joomla! który perfekcyjnie sprawdza się w administracji stroną hotelu. Dodatkowo cały projekt został skonfigurowany z zewnętrznym systemem rezerwacji Best Western, umożliwiającym bezproblemową obsługę klientów.

BestWestern Trybunalski Technologia