Blyweert Aluminium

Blyweert Aluminium

O projekcie

Belgijski producent kompletnych systemów aluminiowych z siedzibą w Czosnowie zgłosił się do naszej agencji ze zleceniem zaprojektowania i wdrożenia nowoczesnej strony internetowej. Oczekiwania względem strony od samego początku były jasno sprecyzowane co znacznie ułatwiło nam pracę nad kreacją graficzną.

Koncepcja

Kolorystyka projektu nawiązuje do logotypu firmy dzięki czemu całość prezentuje się spójnie. Główny nacisk położyliśmy na uwydatnienie szerokiej oferty systemów aluminiowych klienta. Zastosowany przez nas podział na kategorię sprawia, że nawigacja jest prosta i przejrzysta. Dodatkowym atutem witryny jest zakładka kontakt, która została zaprojektowana w sposób umożliwiamy proste dotarcie do szukanych informacji. Projekt został stworzony w oparciu o wytyczne UX design.

Technologia

Nasz dział wdrożeń musiał się zmierzyć z wprowadzeniem Intranetu, który umożliwia klientom zalogowanie się do panelu gdzie znajdują się wszystkie najważniejsze informacje. Całość została zaprogramowana w technologii Responsive Web Design co pozwala na przeglądanie strony na wszystkich urządzeniach mobilnych. Zastosowany otwarty system CMS pozwala na łatwą i szybką administracje witryny.