California Superbike School

Wyzwanie

California Super Bike School to polski oddział amerykańskiej szkoły dla motocyklistów, organizujący regularne szkolenia z doskonalenia techniki jazdy obejmujące elementy teoretyczne i praktyczne na torach wyścigowych. Klient zgłosił się do naszej agencji ze zleceniem odświeżenia wizerunku swojego brandu w sieci. Naszym kluczowym zadaniem był kompleksowy projekt serwisu internetowego, który w pełni odzwierciedli ich szeroką bazę szkoleniową, podkreślając wieloletnie doświadczenie w branży.

California Superbike School Wyzwanie

California Superbike School Koncepcja

Koncepcja

Największym wyzwaniem okazało się dostosowanie projektu witryny do powstałego już w latach 90., międzynarodowego logotypu Szkoły. Główny nacisk projektowy postawiliśmy na przedstawienie ekstremalnych wrażeń, które towarzyszą motocyklistom podczas każdego szkolenia. Skłoniło nas to do wzbogacenia projektu witryny o serię dynamicznych ujęć, klatek filmowych oraz barwnych kolaży. Struktura strony została uproszczona, co przełożyło się na wzrost ilości zamówień.

Technologia

Do wykonania projektu posłużyliśmy się otwartym systemem CMS WordPress z komponentem sklepowym WooCommerce, który umożliwia rezerwację i opłatę wybranego szkolenia online. Projekt został również wykonany z zastosowaniem responsywności, która gwarantuje poprawne wyświetlanie się witryny na różnych urządzeniach, w tym mobilnych. W wygodnym poruszaniu się po serwisie pomaga także szereg interaktywnych elementów.

California Superbike School Technologia