Cięta

Wyzwanie

Cięta to wybór dla pasjonatów nietypowych rozwiązań kostiumowej stylizacji. Oferuje projektowanie, tworzenie od podstaw i sprzedaż zaawansowanych, scenicznych elementów garderoby, rekwizytów i scenografii dla wszelkiej maści artystów scenicznych. Klientka zgłosiła się do nas ze zleceniem projektu odzwierciedlającego oryginalny charakter jej działalności z nutką artystycznego szaleństwa, przedstawiając autorską wizję. Projekt wymagał przede wszystkim bujnej wyobraźni i dużej dawki kreatywności, w czym świetnie sprawdzili się nasi niezawodni graficy.

cieta Wyzwanie

cieta Koncepcja

Koncepcja

Po rozważeniu założeń projektu, skupiliśmy się na projekcie logotypu i przygotowaniu makiet serwisu. Położyliśmy szczególny nacisk na interaktywność elementów strony np. pływającego menu głównego, dzięki czemu sprawia ona wrażenie "żywego" organizmu, który bez przerwy jest w ruchu. Zawarliśmy w niej także specjalny moduł szafy, który pozwala użytkownikom na odzianie wirtualnej postaci w celu dokładnego przeglądu dostępnej oferty.

Technologia

Efektem naszej pracy jest oryginalna strona, postawiona na otwartym CMS WordPress. Wyróżnia ją starannie przygotowana szata graficzna, która potrafi skupić na sobie uwagę najbardziej wybrednych internautów. Kluczowym atutem projektu jest responsywność wraz z masą interaktywnych elementów na każdym poziomie witryny.

cieta Technologia