Coffeenation

Coffenation kawa do biur

O projekcie

CoffeeNation to firma sprowadzająca ziarna kawy z najbardziej egzotycznych plantacji na świecie. Ciesząca się dużą popularnością palarnia kawy zgłosiła się do nas ze zleceniem wdrożenia i realizacji witryny internetowej, która będzie prosta i wygodna w obsłudze oraz umożliwi klientom zapoznanie się z oferowanymi produktami. Naszym celem było także zaprojektowanie i wdrożenie profesjonalnego sklepu internetowego, umożliwiającego dokonanie zakupów online. Grupą docelową były biura, a właściwie firmy usługowe, w których spożycie kawy jest największe.

Koncepcja

Dział programistyczny i graficzny postanowił wykonać witrynę coffeenation.pl w układzie kafelkowym. Największy nacisk kładliśmy na stworzenie prostej nawigacji – tak, aby klienci w szybki sposób mogli zapoznać się z ofertą, dokonać zakupu online, zapytać o produkt czy polecić go znajomemu. Zdjęcia, które wykorzystaliśmy przy tworzeniu projektu, nadały witrynie przejrzysty wygląd. Dla zleceniodawcy istotne było także to, aby z panelu administracyjnego można było modyfikować treści.

Technologia

Przy tworzeniu projektu wybraliśmy otwarte rozwiązania, które w znaczny sposób obniżyły koszty wykonania i wdrożenia witryny oraz pozwalają administratorowi na modyfikowanie treści. Zdecydowaliśmy się na wybór prostej i przejrzystej struktury. W całości spełniliśmy założenia klienta stawiane przed naszą agencją.