Coffeenation

Wyzwanie

Nasz wieloletni Klient, firma CoffeeNation, zgłosił się do nas z zadaniem odświeżenia aktualnej witryny internetowej z uwzględnieniem rozbudowanej na przestrzeni lat, bogatej oferty specjałów z kolekcji świeżo palonych ziaren kawy. CoffeeNation to wiodąca na rynku palarnia kawy, która może pochwalić się szerokim zapleczem technologicznym oraz doświadczeniem w zakresie profesjonalnego wypalania kawy.

Coffeenation Wyzwanie

Coffeenation Koncepcja

Koncepcja

Podczas prac projektowych naszym głównym celem było przedstawienie szczerej pasji i zaangażowania, które firma CoffeeNation wkłada w wypalenie każdego ziarenka kawy i przygotowanie do sprzedaży dla firm oraz klientów indywidualnych, którzy dzięki temu mogą cieszyć się pysznym smakiem i wyjątkowym aromatem najlepszych gatunków napoju, importowanych z krajów arabskich, Ameryki Łacińskiej i wielu innych miejsc na globie. Projekt witryny jest bogaty w zdjęcia z podróży, które odbyli Klienci w poszukiwaniu najlepszej jakości kawy.

Technologia

Witryna została wykonana w oparciu o otwarty system CMS Joomla! z uwzględnieniem technologii responsywnej. Projekt graficzny jest wzbogacony o ciekawe zdjęcia i elementy interaktywne.

Coffeenation Technologia