Mazowsze TV

Wyzwanie

MazowszeTV, czyli internetowa telewizja regionalna, działająca na terenie województwa Mazowieckiego, a w szczególności obejmuje powiat warszawski zachodni, zgłosiła się do nas z zadaniem odświeżenia identyfikacji wizualnej dotychczasowej strony. Główny nacisk ze strony Klienta był położony na swobodę administracji oraz przejrzystą nawigację po nowinkach i aktualnych wydarzeniach. Głównym aspektem działania było przygotowanie projektu, który umożliwia wyświetlanie dużej ilości filmów video.

Mazowsze TV Wyzwanie

Mazowsze TV Koncepcja

Koncepcja

Zespół projektowy zaproponował, aby strona główna była odpowiedzialna za wyświetlanie najnowszych reportaży oraz ważnych informacji regionalnych. Całość została zaprojektowana w oparciu o logotyp telewizji. Kompozycję otwiera interaktywny slider, prezentujący fotografie okolic, będący wstępem dla umiejscowionych poniżej materiałów filmowych.

Technologia

Witryna została przygotowana w oparciu o otwarty system CMS Joomla! z uwzględnieniem technologii responsywnej. Przygotowany został również panel do obsługi materiałów video, umożliwiający umieszczanie materiałów reklamowych.

Mazowsze TV Technologia