NoToSport

Wyzwanie

Redakcja NoToSport.pl zgłosiła się do naszej agencji z pomysłem wdrożenia nowoczesnego i intuicyjnego, regionalnego portalu sportowego, który będzie zawierał w sobie aktualne informacje ze świata sportu i przedsięwzięć z wielu różnych dyscyplin, a także newsy dotyczące zawodów wraz z tabelami wyników i kalendarium eventów organizowanych w najbliższej okolicy. Projekt docelowo miał odpowiedzieć na oczekiwania odbiorców w zróżnicowanej kategorii wiekowej.

NoToSport Wyzwanie

NoToSport Koncepcja

Koncepcja

Nasz zespół projektowy dokonał szczegółowej analizy potrzeb użytkowników, na podstawie której powstały makiety koncepcyjne portalu, które wraz z Klientem poddawaliśmy konsekwentnej obróbce i modyfikacjom. Szeroki zakres dyscyplin sportowych oraz konieczność segmentacji informacji definiowały finalny wygląd projektu.

Technologia

Wdrożenie projektu postanowiliśmy oprzeć o otwarty system CMS WordPress, który pozwalał na szybką i bezproblemową administrację. Dodatkowo zaimplementowaliśmy rozbudowany system reklam video umożliwiający administratorowi wyświetlanie jednej lub kilku wybranych reklam w kolejności przed filmem. Oprócz tego strona została wzbogacona o dodatkowe miejsca na wyświetlanie reklam (po 3 na każdą podstronę). Administrator ma możliwość wyboru czy reklama ma być wyświetlana poprzez Google Adsense, czy też woli wprowadzić własną reklamę. Strona posiada rozbudowane kategorie działów sportowych, w tym oddzielny dział video.

NoToSport Technologia