Octava Jubiler

Wyzwanie

Z zadaniem całościowej realizacji swojej strony internetowej zgłosiła się do nas rodzinna firma Octava z Nowego Dworu Mazowieckiego, działająca od ponad 10 lat w branży jubilerskiej. Postanowiliśmy położyć nacisk przede wszystkim na aspekt wizualny, podkreślając unikalny charakter strony, jak również bogatą ofertę produktów ze złota, srebra i platyny, mieniących się pełną paletą barw.

Octava Jubiler Wyzwanie

Octava Jubiler Koncepcja

Koncepcja

Zespół projektowy po otrzymaniu wytycznych od Klienta zdecydował się na wybór optymalnego rozwiązania, jakim jest witryna w stylu OnePage. Projekt został przygotowany w tonacji czarno złotej, aby podkreślić unikalne wyroby Klienta i zbudować atmosferę prestiżu. Strona została podzielona na segmenty, uwydatniające kolejne walory asortymentu i usług obejmujących projektowanie, detaliczną sprzedaż, grawerowanie, naprawę i renowację oraz skup różnorodnej biżuterii.

Technologia

Witryna wykonana w oparciu o otwarty system CMS WordPress z uwzględnieniem technologii responsywnej, umożliwiającej dostosowanie wyświetlanego obrazu do rozdzielczości każdego urządzenia. Efektowny slider otwiera naszą przygodę z przykuwającą wzrok biżuterią, a tuż pod ofertą znajdziemy kolaż złożony z obrazów przedstawiających wysokiej jakości produkty.

Octava Jubiler Technologia