ProEnduro

Wyzwanie

Właściciel profesjonalnej szkoły nauki jazdy motocyklem na nawierzchniach asfaltowych i terenowych, Proenduro.pl zgłosił się do nas z zadaniem zaprojektowania oraz wdrożenia przyjaznej fanom mocnych wrażeń witryny internetowej wraz z całościową identyfikacją wizualną firmy. Motywem przewodnim strony są klimaty motocrossu oparte na przejazdach w trudnym terenie i zróżnicowanych warunkach pogodowych.

ProEnduro Wyzwanie

ProEnduro Koncepcja

Koncepcja

Zespół projektowy prace rozpoczął od koncepcji logotypu, który stał się wyznacznikiem w dalszej części projektu witryny. Główny nacisk położyliśmy na zaprezentowanie niepowtarzalnych emocji, które towarzyszą podczas każdego ze szkoleń oraz dynamiki i prędkości w różnych formach. W miejsce slidera został umieszczony krótki film, a cała strona została wzbogacona o fotorelacje z poszczególnych szkoleń.

Technologia

Do wykonania projektu posłużyliśmy się otwartym systemem CMS WordPress z komponentem WooCommerce, który umożliwia szybką rezerwację i opłatę wybranego szkolenia online. Projekt został również wykonany w sposób, który gwarantuje poprawne wyświetlanie się witryny na każdym urządzeniu dzięki responsywności.

ProEnduro Technologia