Stowarzyszenie "DOM" Bartycka24.pl

Wyzwanie

Stowarzyszenie Producentów i Handlowców Budownictwa "DOM" to centrum wyposażenia wnętrz, zrzeszające 150 firm, opartych na polskim kapitale. Świadczą oni usługi związane z artykułami budowlanymi i projektami wnętrz domów i biur wraz z aranżacją, armaturą i wieloma innymi elementami. Firma podjęła z nami współpracę w zakresie zaplecza marketingowego i audytu strony. Zadbaliśmy o każdy szczegół, decydujący o popularności i jakości treści zarówno na, jak i poza stroną. Według zaleceń Klienta skupiliśmy się na budowie koncepcji marketingu internetowego.

Bartycka24.pl Wyzwanie

Bartycka24.pl Koncepcja

Koncepcja

System opiera się na niezależnych podstronach (wizytówkach), które umożliwiają samodzielne dodawanie treści i zdjęć w ramach systemu. Zakres działań obejmował przede wszystkim pozycjonowanie i fachowe doradztwo. Skupiliśmy się również na rozwoju social media i przeprowadziliśmy kampanię reklamową AdWords. Zadbaliśmy także o wizerunek firmy dzięki właściwie dobranej identyfikacji wizualnej.

Technologia

Strona została zbudowana w oparciu o dedykowany system CMS wedle zaleceń klienta w celu wyeksponowania oferty wszystkich firm.

Bartycka24.pl Technologia