Stowarzyszenie "DOM" Bartycka24.pl

Centrum Wyposażenia Wnętrz Bartycka 24

O projekcie

Bartycka24.pl to portal dla Centrum Wyposażenia Wnętrz, które w swoich strukturach skupia ponad 170 firm z branży budowlanej. Centrum działa na terenie Warszawy już od ponad 20 lat, skutecznie wyznaczając trendy w branży budowlanej i architektonicznej. W tym miejscu znajdują się zarówno pawilony handlowe z ekspozycjami sprzedaży, jak i firmy projektowe czy wykonawcze. Zlecenie, które dostaliśmy od Zarządu Stowarzyszenia Producentów i Handlowców Budownictwa "DOM", polegało na przeprowadzeniu koordynacji projektu. Celem było odświeżenie i dostosowanie do współczesnych wymogów witryny bartycka24.pl.

Koncepcja

Portal powstał w oparciu o koncepcję prezentacji firm, które zrzesza Stowarzyszenie „DOM”. W powstawaniu witryny uczestniczyliśmy od początku - od stworzenia dokumentacji po doradztwo w trakcie realizacji. Portal ułatwia klientowi znalezienie interesującej go firmy. Szybka i prosta w obsłudze wyszukiwarka pomaga w odszukaniu konkretnego przedsiębiorstwa, promocji czy nowości. Nasza agencja stworzyła plan marketingu internetowego, który umożliwia firmom wewnątrz Stowarzyszenia prezentację swoich usług i ofert. Marketing internetowy zakładał również promocję marki w internecie przy wykorzystaniu wszelkich mediów - począwszy od pozycjonowania po kreację marki w sieciach społecznościowych.

Technologia

System dedykowany został stworzony według naszych wytycznych. Daliśmy założenia biznesowe i techniczne oraz koordynowaliśmy prace wykonawcy.