ZOR RP

Związek Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej

O projekcie

Związek Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej z siedzibą w Warszawie zwrócił się do nas ze zleceniem stworzenia strony internetowej. Głównym zadaniem stawianym przed naszą agencją było zaprojektowanie witryny, która pozwoli na proste przedstawienie wydarzeń z życia organizacji. Podział na kategorie pozwala na dotarcie do podstron zawierających relacje ze spotkań, uroczystości, informacje o porozumieniach i współpracy oraz przeprowadzonych konkursach.

Koncepcja

Nasza agencja zaprojektowała stronę internetową w układzie portalowym. Jej najważniejsze elementy to slider pełniący rolę informacyjną oraz czytelne wyeksponowanie aktualności, które dla organizacji proobronnej są istotnym elementem funkcjonalności strony. Podział na kategorie pozwala na szybkie dotarcie do szukanych informacji. Wszystkie wpisy zawierają nie tylko tekst, ale także zdjęcia, w tym również galerie. Witryna została stworzona w sposób minimalistyczny z nastawieniem na przejrzystość zarówno struktury, jak i prezentacji danych.

Technologia

Do budowy portalu dla ZOR RP wykorzystaliśmy otwarte oprogramowanie. Dodaliśmy funkcję galerii zdjęć oraz szybkiej edycji i dodawania artykułów poprzez administratora strony. Witryna zbudowana została w oparciu o technologię responsywności, co oznacza, że działa na urządzeniach mobilnych typu smartfon czy tablet.