Wspieramy

Mając na uwadze jak ważne jest pomaganie, nasz cały zespół z zaangażowaniem wspiera potrzebujących.

Wspieramy Szymka

Szymon Sobkowicz

Szymon to uśmiechnięty urwis, któremu przyszło zmierzyć się z autyzmem dziecięcym. Nasza agencja już kolejny rok z rzędu pomaga Szymonowi walczyć z przeciwnościami losu. Zaprojektowaliśmy materiały graficzne, dzięki którym Szymon otrzymuje pomoc finansową niezbędną w leczeniu. Oddajemy również nasz 1% podatku.

Wspieramy fundację HappyFeet

Fundacja HappyFeet

Fundacja ta zajmuje się działalnością edukacyjną i sportową na rzecz dzieci. Ich głównym zadaniem jest propagowanie kultury związanej z tańcem. Nasza agencja pomaga Fundacji Happy Feet udzielając wsparcia technicznego.

 
Wspieramy fundację Otworzyć Autyzm

Fundacja Otworzyć Autyzm

Fundacja ta niesie pomoc dzieciom dotkniętym przez autyzm. Z największą starannością dba o swoich podopiecznych i pomaga im rozwijać się w tym trudnym dla nich świecie. Nasza agencja zaprojektowała dla fundacji witryny internetową oraz udziela wsparcia technicznego.

Wspieramy ZOR RP

Związek Oficerów Rezerwy RP

Związek Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej to organizacja patriotyczną, której głównym zadaniem jest działalność propagująca chwałę oręża polskiego, tradycje wojskowe oraz historie Polski. Nasza agencja zaprojektowała dla organizacji witrynę internetową oraz udziela wsparcia technicznego.