google na urządzeniach mobilnych

Mobilna rewolucja Google

Nie od dziś wiadomo, że korporacja z Mountain View w ostatnich latach eksternalizuje swoje usługi na kolejne rynki wchodząc z powodzeniem nie tylko w szeregi systemów mobilnych (o czym świadczy niebywały sukces kolejnych wersji Androida), ale także samych smartfonów. Tym razem czeka nas kilka prawdziwie rewolucyjnych zmian, niosących się szerokim echem wśród ich posiadaczy.

Dowiedz się więcej
narzędzia seo

Przydatne narzędzia SEO

Optymalizacja stron to zadanie złożone z wielu elementów o zróżnicowanym stopniu trudności, co nierzadko przerasta możliwości analityczne ludzkiego umysłu. Na szczęście programiści i webmasterzy wychodzą potrzebom branży naprzeciw i konstruują sporo przydatnych narzędzi, umożliwiających adaptację do permanentnie modyfikowanych trendów w wyszukiwarkach.

Dowiedz się więcej
mity seo

Obalamy popularne mity dotyczące SEO

Branża SEO z uwagi na swój szeroki zakres i skomplikowane zadania budzi wiele kontrowersji i jeszcze więcej pytań. Nie zawsze jednak odpowiedzi na nie udzielają osoby kompetentne, dysponujące fachową wiedzą, dlatego w świadomości wielu obserwatorów zakorzeniło się wiele przekazywanych w kuluarach, mitów i błędów myślowych. Spróbujmy je więc rozwiać.

Dowiedz się więcej
wyszukiwanie google

Nowa odsłona Google Search Console

Doczekaliśmy się! Mamy kapitalne wieści dla internetowych maniaków, pozycjonerów i profesjonalnych kreatorów stron. Kilka miesięcy temu Google podało do opinii publicznej wiadomość o uruchomieniu beta testów nowej konsoli dla webmasterów (GSC).

Dowiedz się więcej
content marketing

Podstawy content marketingu

Content marketing jest pojęciem bardzo niejednoznacznym. To złożone zjawisko i jednocześnie potężne narzędzie biznesowe, obejmujące mnogość działań, ukierunkowanych na szeroko pojętą promocję produktów i usług, rozpowszechnianie istotnych treści, kreowanie wizerunków oraz rozbudowaną komunikację z jasno zdefiniowaną grupą potencjalnych konsumentów (targetem).

Dowiedz się więcej