jak wykonać audyt SEO

Jak wykonać audyt SEO?

Audyt SEO to złożona i wieloetapowa usługa analityczna, której punktem docelowym jest sporządzenie raportu, przypominającego formę opracowania, zawierającego szereg rekomendacji i sugestii usprawnień dla badanej strony internetowej. Zgromadzone w ten sposób dane wykorzystywane są w pracach optymalizacyjnych przez pozycjonerów i programistów.

Dowiedz się więcej

Co to jest duplicate content?

Zapewne nie raz spotkaliście się z określeniem „duplikacja” lub „dubel” w kontekście treści zawartych na stronach internetowych, ale czy wiecie, co ono właściwie oznacza? Poniżej postaramy się przybliżyć wam to zagadnienie i uczulić na zagrożenia z nim związane.

Dowiedz się więcej
dlaczego warto opłacać domenę

Dlaczego warto samodzielnie opłacać swoją domenę?

Domena, niczym odcisk palca jest Twoją wirtualną wizytówką, świadczącą przede wszystkim o profesjonalizmie firmy i zapewniającą jej obecność w internecie. Zdarza się jednak, że przedstawicielom brakuje doświadczenia i zamawiając kompleksową usługę, padają ofiarą providerów, którzy po wykonaniu projektu strony od A do Z proponują w pakiecie rejestrację domeny. O czym wówczas powinieneś pamiętać?

Dowiedz się więcej