dlaczego warto opłacać domenę

Dlaczego warto samodzielnie opłacać swoją domenę?

Domena, niczym odcisk palca jest Twoją wirtualną wizytówką, świadczącą przede wszystkim o profesjonalizmie firmy i zapewniającą jej obecność w internecie. Zdarza się jednak, że przedstawicielom brakuje doświadczenia i zamawiając kompleksową usługę, padają ofiarą providerów, którzy po wykonaniu projektu strony od A do Z proponują w pakiecie rejestrację domeny. O czym wówczas powinieneś pamiętać?

Dowiedz się więcej
rodo od a do z

RODO od A do Z - Podstawy

Zgodnie z głośnymi ostatnimi czasy zapowiedziami, w piątek 25 maja, po czteroletnich dyskusjach weszła w życie ustawa RODO (ang. GDPR), czyli unijne rozporządzenie, dotyczące ochrony danych osób fizycznych. Mimo że zasady zawarte w tym dokumencie zaczęły od niedawna oficjalnie funkcjonować, nadal budzą wiele kontrowersji i jeszcze więcej pytań, na które warto sobie dzisiaj odpowiedzieć.

Dowiedz się więcej
konferencja sem kraków

Relacja z konferencji SEMKRK #9 BIG

Dziewiąta edycja krakowskiej konferencji SEMKRK już za nami. To kolejna z rzędu branżowa impreza w naszym kalendarium, skupiająca pasjonatów i praktyków e-commerce z naciskiem na promocję w wyszukiwarkach internetowych. Jak się domyślacie - nie mogło nas tam zabraknąć, dlatego pojawiliśmy się w samym centrum zdarzeń i przygotowaliśmy dla was szczegółową relację.

Dowiedz się więcej