partnerstwo lokalne w powiecie nowodworskim

Partnerstwo lokalne w Powiecie Nowodworskim - Warsztaty w Gminie Leoncin

Dnia 12 września br. zgodnie z zapowiedzią wzięliśmy udział w drugim z serii spotkań warsztatowych dla ożywienia społeczno gospodarczego i aktywizacji rynku pracy w ramach budowania partnerstwa lokalnego Powiatu Nowodworskiego, które odbyło się w gminie Leoncin z inicjatywy Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim, Pani Marzeny Boczek, pod patronatem Starosty Powiatu Nowodworskiego, Pani Magdaleny Biernackiej.

Dowiedz się więcej
awaria serwera dns home.pl

Uwaga! Awaria serwera DNS Home.pl w Polsce

Informujemy, że w nocy z niedzieli na poniedziałek dnia dzisiejszego tj. 24.09.2018 nastąpiła awaria serwera DNS Home.pl, przez co wiele stron (w tym także stron naszych Klientów) napotkało poważne ograniczenia dostępności.

Dowiedz się więcej
zmiana adresu firmy

Zmiana adresu siedziby

Informujemy, że z dniem 22.08.2018 siedziba firmy Artixen.net Sp. z o.o. została przeniesiona z ul. Bohaterów Modlina 48 lok. 23 na ul. Mazowiecką 11 lok. 5 obok budynku Biedronki.

Dowiedz się więcej
jak wykonać audyt SEO

Jak wykonać audyt SEO?

Audyt SEO to złożona i wieloetapowa usługa analityczna, której punktem docelowym jest sporządzenie raportu, przypominającego formę opracowania, zawierającego szereg rekomendacji i sugestii usprawnień dla badanej strony internetowej. Zgromadzone w ten sposób dane wykorzystywane są w pracach optymalizacyjnych przez pozycjonerów i programistów.

Dowiedz się więcej

Co to jest duplicate content?

Zapewne nie raz spotkaliście się z określeniem „duplikacja” lub „dubel” w kontekście treści zawartych na stronach internetowych, ale czy wiecie, co ono właściwie oznacza? Poniżej postaramy się przybliżyć wam to zagadnienie i uczulić na zagrożenia z nim związane.

Dowiedz się więcej