Artixen.net. na gali konkursu o Marszałku Józefie Piłsudskim w Centralnej Bibliotece Wojskowej

26 maja w Centralnej Bibliotece Wojskowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie, miał miejsce długo oczekiwany finał ogólnopolskiego konkursu dla młodzieży szkolnej pt. „Marszałek Józef Piłsudski – twórca odzyskanej niepodległości, w 150 rocznicę urodzin”, zorganizowany przez Związek Oficerów Rezerwy RP. Na miejscu nie mogło zabraknąć również reprezentanta naszej firmy, Pawła Kabaty.

Dowiedz się więcej
Życzenia Wielkanocne 2017

Wesołego jajeczka! - Artixen.net

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych Artixen.net pragnie złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Niech te święta będą dla Was ciepłe, rodzinne i pełne uśmiechu! I oczywiście aby wielkanocny zajączek przyniósł Wam mnóstwo prezentów a Śmigus Dyngus był obfity w wodę!

Wszystkiego najlepszego!

Graphic Designer

Graphic Designer

Agencja Interaktywna szuka osoby przepełnionej kreatywnością do szpiku kości! Jeżeli sypiesz pomysłami z rękawa, nie masz problemu z komiksową kreską, poruszasz się po Photoshopie i Illustratorze z zamkniętymi oczami, a dodatkowo poczucie humoru Cię nie opuszcza to szukamy właśnie Ciebie! Aplikuj już dziś!

Dowiedz się więcej
poszukujemy programisty php

Programista PHP

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Programisty PHP, która będzie odpowiedzialna za wdrożenia dedykowanych rozwiązań dla naszych klientów.

Dowiedz się więcej
poszukujemy copywritera

Copywriter

Dynamiczny rozwój naszej agencji składnia nas do zatrudnienia osoby na stanowisko copywriter! Jeżeli masz burzę pomysłów w głowie, rozbrajasz słowem i wykrywasz błędy z prędkością światła to szukamy właśnie Ciebie!

Dowiedz się więcej