usługa google ad grants

Google Ad Grants czyli jak uzyskać dofinansowanie na kampanię AdWords

Kampanie marketingowe - która firma nie inwestuje dzisiaj środków w ich prowadzenie? Zapewne jedynie niewielki odsetek punktów lokalnych, którym przesadnie nie zależy na skutecznej promocji biznesu. Niekiedy jednak zwyczajnie brakuje nam na nie czasu i funduszy, a budżet z ich wykorzystaniem mógłby się nie dopiąć. Co wtedy?

Dowiedz się więcej
zasady projektu strony internetowej

Zasady dobrego projektu strony od A do X

Wspominaliśmy wielokrotnie, jak istotnym elementem identyfikacji brandowej jest poprawnie wykonana strona internetowa i jak wygląda proces twórczy od podstaw. Zastanówmy się jednak, jakie warunki należy spełnić, żeby uznać nasz projekt za nie tylko profesjonalny, ale przede wszystkim wart pieniędzy naszych klientów.

Dowiedz się więcej
odświeżony wizerunek graficzny

Dlaczego warto odświeżyć szatę graficzną strony internetowej?

Właściwa prezencja, nienaganna estetyka i oryginalny wizerunek - każda z tych dróg nie bez przyczyny potrafi zaprowadzić markę do sukcesu marketingowego. Nie od dziś wiadomo, że komunikat, który najwcześniej dociera do potencjalnych odbiorców, a więc jest widoczny na pierwszy rzut oka, najskuteczniej utrwala się w ich świadomości.

Dowiedz się więcej
adres mailowy

Jak bardzo nieprofesjonalne jest posiadanie maila w nie swojej domenie

Biznes to wbrew pozorom nie tylko wielka gra strategii, interesów i depczących po piętach terminów, ale przede wszystkim wizerunkowy wyścig zbrojeń. Niemal każdy element, z którym firma wychodzi na światło dzienne, może świadczyć o jej profesjonalizmie lub jego braku. Jak Cię widzą - tak Cię piszą, jak mówi nam stare porzekadło.

Dowiedz się więcej
koszt strony internetowej

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

W świecie sieciowych innowacji zapotrzebowanie na własną witrynę rośnie wprost proporcjonalnie do rozwoju technologicznego. Z tytułowym pytaniem, powracającym niczym rzucony bumerang spotkało się z pewnością większość agencji i odpowiedź za każdym razem musiała brzmieć podobnie: „to zależy”.

Dowiedz się więcej