Porównywarka smartfonów od Google

porownywarka smartfonow od google
Opublikowano: 17.11.2017 < Powrót do wpisów Ocena artykułu: Kategoria: Newsy

Korporacja Google z pewnością nie powiedziała ostatniego słowa na rynku wyszukiwarek. Gigant z Kaliforni niejednokrotnie zaskakiwał internautów nowatorskimi pomysłami, rewolucjonizując rynek. Nie inaczej jest w tym przypadku.

Serwis Android Police poinformował, że niektórzy użytkownicy otrzymali przedpremierowo nową funkcję (dostępną także w wersji mobilnej), umożliwiającą swobodne porównanie specyfikacji technicznych, dokładnych parametrów sprzętowych, uśrednionych cen i ocen samych użytkowników różnych modeli smartfonów. Ponadto w oddzielnej sekcji zawarto opcję graficznego podkreślania różnic w celu intuicyjnego wyłaniania rynkowych faworytów.

pixel

Jest to sprytny i nieinwazyjny zarazem sposób promocji autorskiej serii “Pixel” wraz z najnowszymi flagowcami 2 oraz 2XL i choć nadal znajduje się w fazie testów – wiązane są z nim duże nadzieje. Konsumenci elektroniki to target, który stawia przede wszystkim na wygodę i prostotę, która sprzyjać będzie nawet laikom, oszczędzając potencjalny wysiłek do jednego kliknięcia. Z pewnością wielu z nas korzysta na co dzień z podobnych ułatwień podczas dokonywania zakupów w sieci, a zbliżający się wielkimi krokami okres świąteczny to idealny pretekst do testów. Google nie podało niestety do wiadomości dokładnej daty wdrożenia, jednak możemy się jej spodziewać na przestrzeni najbliższych tygodni.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Bądź na biężąco, dołącz do nas

Zapisz się na Newsletter!

Czy chcesz być na  bieżąco z  nowinkami branżowymi i  otrzymywać od  Artixen.net  powiadomienia o  najnowszych wpisach na  blogu oraz  aktualnościach za  pośrednictwem wiadomości mailowych?

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji, dotyczących sposobu przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Polityka Prywatności Zrozumiałem/am