POWER OF PHOTO

Projekt Power of Photo

O projekcie

PowerofPhoto to nowoczesna i kreatywna firma świadcząca usługi z zakresu fotografii i filmu. Naszej agencji przyszło sprostać wyzwaniu opracowania i stworzenia witryny internetowej w oparciu o potrzeby i wytyczne ze strony zleceniodawcy. Nowa strona miała w wyczerpujący sposób przedstawiać ofertę firmy.

Koncepcja

Naszym zadaniem było zaprojektowanie witryny, dzięki której możliwe będzie przedstawienie oferty firmy oraz jej przykładowych realizacji z zakresu fotografii i filmu – teledysków, relacji z wydarzeń, spotów reklamowych, fotografii ślubnej, sportowej czy okolicznościowej. Projekt graficzny witryny został stworzony zgodnie z obowiązującymi trendami. Nawiązuje do stylu artystycznego. Szare tło nie tylko oddaje profesjonalny charakter, ale także uwypukla kolorystykę poszczególnych podgrup.

Technologia

Do budowy witryny Power of Photo wykorzystaliśmy otwarty system zarządzania treścią, dzięki czemu administrator może ją modyfikować w dowolnym momencie. Wpłynęło to także na obniżenie kosztów utrzymania strony. Najważniejszymi modułami wdrożonymi do projektu jest galeria zdjęć zintegrowana z silnikiem witryny.