Festiwal SEO 2018 Katowice

festiwal seo 2018 katowice
Opublikowano: 11.05.2018 < Powrót do wpisów Ocena artykułu: Kategoria: Newsy

Już dziś tj. 11 maja odbędzie się szósta edycja dorocznego Festiwalu SEO w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, na którym głos zabiorą znani specjaliści w branży pozycjonowania stron internetowych i e-marketingu w Polsce i na świecie.

Jak co roku będziemy świadkami ciekawych prezentacji i szkoleń z udziałem kilkunastu wieloletnich praktyków i influencerów, którzy chętnie podzielą się z nami rozległym doświadczeniem i wizją przyszłości branży.

Podyskutujemy wspólnie na temat:

  • Bieżących trendów na podstawie studiów przypadku
  • Ciekawych nowinek ze świata SEO
  • Budowania struktury linków
  • Ruchu organicznego i widoczności w wyszukiwarkach
  • Inwestowania w jakościowy content
  • Mnogości zastosowań narzędzi analitycznych
  • Zasad indeksowania witryn
  • Metod analizowania działań konkurencji
  • I wiele, wiele innych

W gronie zagranicznych gości znajdą się między innymi: Christoph C. Cemper z LinkResearch Tools i Francois Goube z OnCrawl. Jeśli zaś chodzi o polską reprezentację zapowiada się równie ciekawie, ponieważ zobaczymy: Mateusza Michalika z Claneo, Sebastiana Mioduszewskiego realizującego strategię SEO dla Pracuj.pl, Adriana Olszewskiego z Ceneo.pl, Macieja Matowickiego z PromoTraffic, Jakuba Lisieckiego z EACTIVE #wiemyjak, Tomasza Wieliczko z Xann Marketing, Pawła Pawluka z Sales Tube, Michała Magdziarza z DeepCrawl oraz Łukasza Żeleznego z ZPG.

To unikalna sposobność do połączenia sił w celu wspólnego poszukiwania rozwiązań palących problemów i odpowiedzi na intrygujące pytania, które zadajemy sobie każdego dnia w naszych biurach.

Zespołu Artixen.net nie może tam zabraknąć. Wyślemy na miejsce naszą reprezentację, żeby zrelacjonować dla was to wydarzenie. Liczymy na kolejną dawkę cennych informacji, które pomogą nam skutecznie realizować kolejne projekty, maksymalizując korzyści naszych klientów.

Przygotowaliśmy dla was również relację z tego wydarzenia

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Bądź na biężąco, dołącz do nas

Zapisz się na Newsletter!

Czy chcesz być na  bieżąco z  nowinkami branżowymi i  otrzymywać od  Artixen.net  powiadomienia o  najnowszych wpisach na  blogu oraz  aktualnościach za  pośrednictwem wiadomości mailowych?

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji, dotyczących sposobu przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Polityka Prywatności Zrozumiałem/am